شرکت صدرا پترو شیر با نام تجاری صدرا ، یک شرکت دانش بنیان در صنعت شیرآلات صنعتی می باشد. این شرکت در سال 1396 با رویکرد استفاده از دانش و تجهیزات به روز و بر اساس اعتبار 30 ساله فعالیت صنعتی گروه خود تاسیس شد.

گروه صنعتی پیشگام با تکیه بر توان داخلی و توسعه دانش در سال 1371 تاسیس شد. توسعه روزافزون دانش شیرآلات صنعتی در کشور باعث شد تا در هر یک از گروه های این هلدینگ، فعالیت های تخصصی خود بر روی یک محصول را آغاز کنند و هر یک به دنبال توسعه سبد محصولات خود شوند.

شرکت صدرا با هدف توسعه محصولات تجاری و تولید انبوه شیرآلات تاسیس شد. تولید این شرکت بر اساس استفاده حداکثری از تکنولوژی روز و ماشین آلات صنعتی می باشد.

دارا بودن حدود 1500 متر مربع کارگاه، انباری و فضای اداری شرکت صدرا همراه با رعایت تمامی استانداردهای لازم برای محیط کار، باعث ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار شده است. علاوه بر آن  بهره مندی از تیم و هلدینگ فنی و مهندسی مجرب نیز پشتوانه دیگری برای شرکت می باشد.

شرکت صدرا در سال 1391 با توجه به توسعه بازار و نیاز به فضای تولید بیشتر اقدام به احداث کارخانه جدید در کنار شرکت های بین المللی فعال در زمینه تولید شیرآلات نموده است. تا ظرفیت تولید خود را به 100000 شیر در رنج های مختلف تا سایز 42 اینچ افزایش دهد.

صدرا از ترکیبی از فناوری ها، فرآیندها و آموزش برای تولید قطعات شیرآلات استفاده می کند. تولید دستگاه CNC، دستگاه جوش اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. با استفاده از این ماشین ها و افراد متخصص، شرکت صدرا به طور مداوم تلاش می کنند تا به کیفیت عالی در محصولات خود دست پیدا کنند، هم از نظر ویژگی های فنی و هم قابلیت اطمینان در استفاده از آنها. کل فرآیند تولید از رویه هایی پیروی می کند که در کتابچه راهنمای تضمین کیفیت شرکت تعیین شده است.

گواهینامه API

توضیحات مختصر

گواهینامه FIRE TEST BALL

توضیحات گواهینامه

گواهینامه HSE

توضیحات گواهینامه

گواهینامه ISO 9001

توضیحات

گواهینامه ISO 14001

توضیحات

گواهینامه ISO-TS

توضیحات

همکاری با :

توضیحات تکلمیلی در مورد ما …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

توضیحات تکلمیلی در مورد ما …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

توضیحات تکلمیلی در مورد ما …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

سومین نمایشگاه صنعت پتروشیمی کشور با عنوان نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش در تاریخ 2 لغایت 4 اسفند ماه سال 1400در جزیره کیش برگزار گردید. شرکت صدرا پترو شیر در کنار ۳۵۰شرکت و بنگاه اقتصادی فعال در عرصه‌های ” پتروپالایشی، پتروشیمی و پالایشی”، “سازندگان تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی” و” شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها” حضور در فعالی در این نمایشگاه داشت. در این رویداد سه روزه جناب آقای علی عسگری مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس نیز از غرفه شرکت صدرا بازدید داشته و از نزدیک با توانمندی ها این شرکت آشنا شدند.